Siciny

  • Jezusa narodzonego wszyscy witajmy...

    Jezusa narodzonego wszyscy witajmy...

  • XV Turniej Dzień Matematyki i Sportu

    XV Turniej Dzień Matematyki i Sportu

  • Turniej piłkarski

    Turniej piłkarski

  • Zespół Szkół w Sicinach zaprasza na JASEŁKA

    Zespół Szkół w Sicinach zaprasza na JASEŁKA

  • 100-lecie objawień Matki Boskiej w Fatimie

    100-lecie objawień Matki Boskiej w Fatimie

  • WIECZÓR MARCINOWY - zaproszenie
  • SPOTKANIE  LITURGICZNEJ  SŁUŻBY OŁTARZA  PARAFII SICINY

    SPOTKANIE LITURGICZNEJ SŁUŻBY OŁTARZA PARAFII SICINY

  • 100-lecie objawień Matki Boskiej w Fatimie

    100-lecie objawień Matki Boskiej w Fatimie

  • XV Turniej Dzień Matematyki i Sportu

    XV Turniej Dzień Matematyki i Sportu

  • Jezusa narodzonego wszyscy witajmy...

    Jezusa narodzonego wszyscy witajmy...

  • XV Turniej Dzień Matematyki i Sportu

    XV Turniej Dzień Matematyki i Sportu

  • Lekcja przyrody

    Lekcja przyrody

  • WIECZÓR MARCINOWY - zaproszenie
  • XV Turniej Dzień Matematyki i Sportu

    XV Turniej Dzień Matematyki i Sportu

  • Ofiarowanie Pańskie 02.02.2018,  inaczej nazywane Świętem Matki Boskiej Gromnicznej

    Ofiarowanie Pańskie 02.02.2018, inaczej nazywane Świętem Matki Boskiej Gromnicznej

  • Święto Niepodległości

    Święto Niepodległości

  • Zespół Szkół w Sicinach zaprasza na JASEŁKA

    Zespół Szkół w Sicinach zaprasza na JASEŁKA




Sukcesy gimnazjalistów z Naratowa w konkursach przedmiotowych i przeglądach artystycznych

Sukcesy gimnazjalistów z Naratowa

w konkursach przedmiotowych i przeglądach artystycznych




1. „zDolny Ślązak Gimnazjalista” – Hubert Kasprzak – Laureat XII Dolnośląskiego Konkursu Biologicznego

- finalista XII Dolnośląskiego Konkursu Fizycznego

 - finalista XII Dolnośląskiego Konkursu Matematycznego

- finalista XII Dolnośląskiego Konkursu Chemicznego


2. III Powiatowy Konkurs Geograficzno-Językowy – Hubert Kasprzak – I miejsce


3. XII Powiatowy Konkurs: Języki obce drogą ku przyszłości na temat "Sprechen Sie Deutsch

/ Do you speak English?" - Dawid Piskadło - wyróżnienie


4. XII Powiatowym Konkursie Matematycznym dla Uczniów Gimnazjów – Hubert Kasprzak – I miejsce


5. XII Powiatowym Konkursie Przyrodniczym Jeziora Polski w kategorii szkół gimnazjalnych

– Hubert Kasprzak – II miejsce


6. II Powiatowy Konkurs „Makieta – bezpiecznego gospodarstwa rolnego” – Jagoda Bień

i Agata Gurgurewicz – wyróżnienie


7. Konkurs „Pegazik” – etap gminny - soliści: Karolina Merta – I miejsce i Jagoda Szuster - III miejsce;

etap powiatowy - zespół wokalny I miejsce


8. II Gminny Konkurs Piosenki Polskiej „Zaśpiewaj z nami” –W kategorii soliści – I miejsce zdobyła Marta Baryga, II – Marlena Wolicka, III Igor Skawski ex aequo z uczennicą SP w Sicinach Aleksandrą Miszczyk. Wyróżnienie w tej kategorii otrzymała Katarzyna Kołodziejek. W kategorii zespoły – I miejsce wyśpiewał zespół wokalny w składzie: Marata Baryga, Karolina Merta, Marlena Wolicka, na II miejscu uplasował się duet Anna Janowiak i Sebastian Suchecki. Trzeciego miejsca w tej kategorii nie przyznano

9. Powiatowy Konkurs „Młodzież zapobiega pożarom” – Bartosz Cywka – II miejsce 


10. V edycja konkursu „Gimnazjaliści śladami H. Sienkiewicza” – Natalia Skoczylas – III miejsce





Stowarzyszenie Siedmiu