Siciny

  • Bieg charytatywny -

    Bieg charytatywny -

  • WIECZÓR MARCINOWY - zaproszenie
  • Mistrzynie Mażoretek

    Mistrzynie Mażoretek z Sicin

  • 100-lecie objawień Matki Bożej w Fatimie

    100-lecie objawień Matki Bożej w Fatimie

  • Przeżyjmy to jeszcze raz – wspomnienia z wycieczki do Trójmiasta i na półwysep skandynawski

    Przeżyjmy to jeszcze raz – wspomnienia z wycieczki do Trójmiasta i na półwysep skandynawski

  • 100-lecie objawień Matki Bożej w Fatimie

    100-lecie objawień Matki Bożej w Fatimie

  • Chylimy głowy w ogromnej podzięce...

    Chylimy głowy w ogromnej podzięce...

  • Jaś i Małgosia - zwiastun

    Jaś i Małgosia - zwiastun

  • 100-lecie objawień Matki Boskiej w Fatimie

    100-lecie objawień Matki Boskiej w Fatimie

  • Inauguracja roku szkolnego 2017/2018

    Inauguracja roku szkolnego 2017/2018

  • Wieczór Marcinowy 2017

    Wieczór Marcinowy 2017

  • Teatrzyk Dorotki przedstawia….

    Teatrzyk Dorotki przedstawia….

  • NARODOWE CZYTANIE W SICIŃSKIEJ SZKOLE

    NARODOWE CZYTANIE W SICIŃSKIEJ SZKOLE

  • Witaj nam, szkoło radosna, grająca dzwonkiem co rano!.......

    Witaj nam, szkoło radosna, grająca dzwonkiem co rano!.......

  • Lekcja przyrody

    Lekcja przyrody

  • 100-lecie objawień Matki Boskiej w Fatimie

    100-lecie objawień Matki Boskiej w Fatimie

  • Na wakacje ruszać czas!

    Na wakacje ruszać czas!




Sukcesy gimnazjalistów z Naratowa w konkursach przedmiotowych i przeglądach artystycznych

Sukcesy gimnazjalistów z Naratowa

w konkursach przedmiotowych i przeglądach artystycznych




1. „zDolny Ślązak Gimnazjalista” – Hubert Kasprzak – Laureat XII Dolnośląskiego Konkursu Biologicznego

- finalista XII Dolnośląskiego Konkursu Fizycznego

 - finalista XII Dolnośląskiego Konkursu Matematycznego

- finalista XII Dolnośląskiego Konkursu Chemicznego


2. III Powiatowy Konkurs Geograficzno-Językowy – Hubert Kasprzak – I miejsce


3. XII Powiatowy Konkurs: Języki obce drogą ku przyszłości na temat "Sprechen Sie Deutsch

/ Do you speak English?" - Dawid Piskadło - wyróżnienie


4. XII Powiatowym Konkursie Matematycznym dla Uczniów Gimnazjów – Hubert Kasprzak – I miejsce


5. XII Powiatowym Konkursie Przyrodniczym Jeziora Polski w kategorii szkół gimnazjalnych

– Hubert Kasprzak – II miejsce


6. II Powiatowy Konkurs „Makieta – bezpiecznego gospodarstwa rolnego” – Jagoda Bień

i Agata Gurgurewicz – wyróżnienie


7. Konkurs „Pegazik” – etap gminny - soliści: Karolina Merta – I miejsce i Jagoda Szuster - III miejsce;

etap powiatowy - zespół wokalny I miejsce


8. II Gminny Konkurs Piosenki Polskiej „Zaśpiewaj z nami” –W kategorii soliści – I miejsce zdobyła Marta Baryga, II – Marlena Wolicka, III Igor Skawski ex aequo z uczennicą SP w Sicinach Aleksandrą Miszczyk. Wyróżnienie w tej kategorii otrzymała Katarzyna Kołodziejek. W kategorii zespoły – I miejsce wyśpiewał zespół wokalny w składzie: Marata Baryga, Karolina Merta, Marlena Wolicka, na II miejscu uplasował się duet Anna Janowiak i Sebastian Suchecki. Trzeciego miejsca w tej kategorii nie przyznano

9. Powiatowy Konkurs „Młodzież zapobiega pożarom” – Bartosz Cywka – II miejsce 


10. V edycja konkursu „Gimnazjaliści śladami H. Sienkiewicza” – Natalia Skoczylas – III miejsce





Stowarzyszenie Siedmiu