Siciny


  • Wieczór Marcinowy 2019

    Wieczór Marcinowy 2019

  • Koncert kolęd w Sicinach

    Koncert kolęd w Sicinach

  • WIZYTACJA KANONICZNA ks. Bp Jacka Kicińskiego

    WIZYTACJA KANONICZNA ks. Bp Jacka Kicińskiego

  • „OKNO Z WIDOKIEM NA ARCHIPELAG”

    „OKNO Z WIDOKIEM NA ARCHIPELAG”

  • Po raz ostatni zadźwięczał dzwonek

    Po raz ostatni zadźwięczał dzwonek

  • „OKNO Z WIDOKIEM NA ARCHIPELAG”

    „OKNO Z WIDOKIEM NA ARCHIPELAG”

  • „Jak nie czytam, jak czytam” – ogólnopolska akcja czytania

    „Jak nie czytam, jak czytam” – ogólnopolska akcja czytania

  • Ogłoszenia duszpasterskie

    Ogłoszenia duszpasterskie

  • Adršpašské skály i Góry Wałbrzyskie - wycieczka klasy VIII z Sicin

    Adršpašské skály i Góry Wałbrzyskie - wycieczka klasy VIII z Sicin

  • Boże Ciało - Święto Ciała i Krwi Pańskiej

    Boże Ciało - Święto Ciała i Krwi Pańskiej

  • Nadeszła chwila rozstania...

    Nadeszła chwila rozstania...

  • Budowa siłowni zewnetrznej

    bbb

  • WIZYTACJA KANONICZNA ks. Bp Jacka Kicińskiego

    WIZYTACJA KANONICZNA ks. Bp Jacka Kicińskiego

  • Zaproszenie na koncert kolęd
  • Nadeszła chwila rozstania...

    Nadeszła chwila rozstania...

  • Siłownia zewnętrzna w Sicinach

    Siłownia zewnętrzna w Sicinach

  • Po raz ostatni zadźwięczał dzwonek

    Po raz ostatni zadźwięczał dzwonek

  • Koncert kolęd w Sicinach

    Koncert kolęd w Sicinach




2019-09-06 21:52:52
Kadra Szkoły Podstawowej w Sicinach


Dyrektor: Aneta Juska

muzyka, zajęcia artystyczne

Wicedyrektor: Dorota Szostek
matematyka, zajęcia specjalistyczne


Elżbieta Barda

świetlica


Liliana Barwińska

logopeda

Krystyna Beta

kształcenie specjalne

Iwona Birecka

język polski, biblioteka

Danuta Ciszewska
wychowanie przedszkolne

Justyna Deluga
kształcenie specjalne,

wychowanie przedszkolne

Natalia Drobniewska
język angielski

Małgorzata Głowiak
wychowanie przedszkolne


Małgorzata Hływa
pedagog, kształcenie specjalne

Monika Jankowiak
biologia, chemia

Dorota Kamińska
wychowanie przedszkolne

Ewa Krysztof
edukacja wczesnoszkolna, biblioteka

Jerzy Krysztof
matematyka, fizyka,
informatyka

Aneta Mendyka
język niemiecki,
biblioteka

Piotr Mendyka
wychowanie fizyczne, informatyka, technika,
edukacja dla bezpieczeństwa


Czesława Merta
edukacja wczesnoszkolna, matematyka

Małgorzata Merta

religia, język polski
 

Natalia Pierzchała
wychowanie przedszkolne

Mariusz Ratajczak
wychowanie fizyczne


Iwona Sikora
kształcenie specjalne, etyka,
nauczyciel wspomagajęcy

Joanna Skrabalak
język polski, historia, wos, kształcenie specjalne

Małgorzata Wiśniewska
historia, przyroda, geografia

Damian Wiśniewski
wychowanie fizyczne

Katarzyna Wojnowska
religia, wychowanie do życia w rodzinie,
kształcenie specjalne,
nauczyciel wspomagajęcy


Renata Wołoszyn
edukacja wczesnoszkolna, plastyka



Pracownicy administracji:
Maria Borysowska
Joanna Maczan
Agnieszka Ochnia
Iwona Zieleń


Pracownicy obsługi:
Katarzyna Baran
Gawda Anna
Maria Kietlińska
Janina Król
Alina Kucner
Justyna Majkowska
Maria Razik
Anita Skorecka
Małgorzata Stańczyk
Daniel Szczygieł
Ireneusz Wujczak
 






Stowarzyszenie Siedmiu