Siciny

 • Pamiętamy o tych, którzy odeszli...

  Pamiętamy o tych, którzy odeszli...

 • ZABAWA KARNAWAŁOWA 2019 - zaproszenie do zabawy

  ZABAWA KARNAWAŁOWA 2019 - zaproszenie do zabawy

 • Dla Was dzisiaj wszystkie kwiaty, nasze serca i podziw…

  Dla Was dzisiaj wszystkie kwiaty, nasze serca i podziw…

 • Wieczór Marcinowy 2018

  Wieczór Marcinowy 2018

 • Zaproszenie na WIECZÓR MARCINOWY

  Zaproszenie na WIECZÓR MARCINOWY

 • Do Ciebie szkoło z uśmiechem wracamy

  Do Ciebie szkoło z uśmiechem wracamy

 • Pamiętamy o tych, którzy odeszli...

  Pamiętamy o tych, którzy odeszli...

 • Mecz na 100-lecie Niepodległości

  Mecz na 100-lecie Niepodległości

 • Zaproszenie na WIECZÓR MARCINOWY

  Zaproszenie na WIECZÓR MARCINOWY

 • Święto Patrona Szkoły – Henrykalia 2018

  Święto Patrona Szkoły – Henrykalia 2018

 • ZABAWA KARNAWAŁOWA 2019 - zaproszenie do zabawy

  ZABAWA KARNAWAŁOWA 2019 - zaproszenie do zabawy

 • Wieczór Marcinowy 2018

  Wieczór Marcinowy 2018

 • XXI Dolnośląski Festiwal Nauki 2018

  XXI Dolnośląski Festiwal Nauki 2018

 • Zaproszenie na WIECZÓR MARCINOWY

  Zaproszenie na WIECZÓR MARCINOWY

 • Ogłoszenia duszpasterskie

  Ogłoszenia duszpasterskie

 • XXI Dolnośląski Festiwal Nauki 2018

  XXI Dolnośląski Festiwal Nauki 2018
2017-12-14 20:34:36
NOC Z KSIĄŻKĄ

WSPOMNIENIA I ZAPOWIEDZ NOWEGO !!!!

Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ Zdjęcie: NOC Z KSIĄŻKĄ

W ubiegłym roku szkolnym w maju z inicjatywy p, Dyrektor Anety Juski w naszej szkole odbyła się „Noc z książką”. Akcja zorganizowana została w ramach realizacji zadania przeznaczonego na rok szkolny:
„Rozwijanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży”.
Wspomnijmy ten czas.
Zajęcia rozpoczęliśmy w piątek o godz. !7.00.
Uczniowie którzy wzięli udział w akcji przygotowywali w swoich salach lekcyjnych „klasowe obozy” - miejsca do spania.
Nasza szkoła w tym dniu zmieniła się w piękny obóz!
Potem zaczęły się zajęcia w terenie – trzeba było przebrać się - korzystając z darów natury - w postać z ulubionej książki. Dobre humory nas nie opuszczały. Śmiechów nie było końca, a zadanie okazało się bardzo trudne, bo inni musieli rozpoznać za jaką postać przebrani są koledzy i koleżanki.
Zajęcia w terenie trwały do wieczora.
Następnie odbyły się warsztaty plastyczne, w ramach których powstały piękne plakaty promujące ulubioną książkę, które później zdobiły korytarze naszej szkoły.
Wszyscy zapracowaliśmy na dobrą kolację. Zamówiona pizza i frytki smakowały jak nigdy. Czas na relaks to również godzina z książka . Spotkaliśmy się już w grupach klasowych. Owinięci w śpiworach , w pieleszach i piżamach czytaliśmy nasze ulubione książki.
Kolejną atrakcją nocy w szkole była projekcja filmu która odbyła się w sali gimnastycznej reżyserii Andrzeja Maleszki „ Magiczne Drzewo”.
Jednak w naszej szkole tej nocy nie było tak cicho i spokojnie.
O 24.00 rozpoczęliśmy piżamowy bal i karaoke. To dopiero się działo!!!
Tańce, swawole i śpiewy trwały prawie do świtu!
Oczywiście przeznaczony był czas na spanie. Ale kto by tam spał. Jedni drzemali, drudzy czytali książki, jeszcze inni prowadzili nocne rozmowy.
O czwartej rano na boisku szkolnym rozpoczęliśmy sportowe manewry.
„W zdrowym ciele zdrowy duch”. Było fajnie!!!!
Szkołę opuściliśmy pod opieką rodziców o 6.00 rano i już wtedy padały pytania kiedy znowu się spotykamy !!!
Obiecałam obiecałam i będzie następna noc spędzona w szkole…..już niedługo….ogłoszę….mam nowe pomysły...będzie się działo….dowiecie się o tym moi uczniowie wkrótce!!!!!!
A tymczasem obejrzyjcie galerię zdjęć i powspominajcie jak to było wiosną 2017 roku!!!!!
Za pomoc w organizacji i opiekę nad uczniami bardzo dziękuję pani Justynie Majkowskiej, Pani Dorocie Szostek Pani Annie Adamczak, Pani Annie Urban oraz Pani Małgorzacie Stańczyk

Aneta Juska

Stowarzyszenie Siedmiu