Siciny

  • Siłownia zewnętrzna w Sicinach

    Siłownia zewnętrzna w Sicinach

  • SZKOLNY TURNIEJ WARCABOWY

    SZKOLNY TURNIEJ WARCABOWY

  • Odpust w Sicinach

    Odpust w Sicinach

  • Pasowanie na czytelnika 2019

    Pasowanie na czytelnika 2019

  • Ogłoszenia duszpasterskie

    Ogłoszenia duszpasterskie

  • KIERMASZ WIELKANOCNY DLA HANI

    KIERMASZ WIELKANOCNY DLA HANI

  • Ogłoszenia duszpasterskie

    Ogłoszenia duszpasterskie

  • Siłownia zewnętrzna w Sicinach

    Siłownia zewnętrzna w Sicinach

  • Odpust w Sicinach

    Odpust w Sicinach

  • SZKOLNY TURNIEJ WARCABOWY

    SZKOLNY TURNIEJ WARCABOWY

  • Koncert Papieski

    Koncert Papieski

  • Wieczór Marcinowy 2018

    Wieczór Marcinowy 2018

  • Nabożeństwo Fatimskie

    Nabożeństwo Fatimskie

  • Odpust w Sicinach

    Odpust w Sicinach

  • Święto Patrona Szkoły – Henrykalia 2018

    Święto Patrona Szkoły – Henrykalia 2018

  • Adršpašské skály i Góry Wałbrzyskie - wycieczka klasy VIII z Sicin

    Adršpašské skály i Góry Wałbrzyskie - wycieczka klasy VIII z Sicin

  • KIERMASZ WIELKANOCNY DLA HANI

    KIERMASZ WIELKANOCNY DLA HANI

  • ZABAWA KARNAWAŁOWA 2019 - zaproszenie do zabawy

    ZABAWA KARNAWAŁOWA 2019 - zaproszenie do zabawy




Wyniki konkursów w klasach I-III

Zdjęcie: Wyniki konkursów w klasach I-III Zdjęcie: Wyniki konkursów w klasach I-III Zdjęcie: Wyniki konkursów w klasach I-III Zdjęcie: Wyniki konkursów w klasach I-III Zdjęcie: Wyniki konkursów w klasach I-III

Tradycyjnie podczas pożegnania klasy trzeciej podsumowujemy trwające przez cały rok szkolny konkursy organizowane przez Szkolny Zespół Samokształceniowy Edukacji Wczesnoszkolnej, w których uczestniczą uczniowie klas drugiej i trzeciej.
Mistrzami ortografii w roku szkolnym 2017/18 zostali:
z klasy drugiej – Zuzanna Beta
z klasy trzeciej – Szymon Charysz
Wyróżnienia w konkursie ortograficznym otrzymali: Emilia Ilczyńska i Grzegorz Hływa z klasy drugiej oraz Maja Kubiak i Jakub Ochnia z klasy trzeciej.
Najlepszymi matematykami w roku szkolnym 2017/18 zostali Szymon Charysz i Jakub Ochnia.
Uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.
Nagrodę oraz dyplom za udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym otrzymała Emilia Ilczyńska.
Wszystkich wyróżnionych uczniów nagrodzono gromkimi brawami! 
K.B.





Stowarzyszenie Siedmiu